Palavra bunlar hoş..

“Dünyanın konuştuğu tuhaf yaratık”, “Çiftçinin biri gördü korktu öldürdü”, “DNA’sı yok nereden geldiği bilinmiyor”, ” Bilim adamları şok içinde” ,”Dünyada yaşayan hiçbir şeye benzemiyor”.. böle giden manşetlerde sıksık saçmasalak yaratık uydurmaları duymaktan sıkıldım!!!!!!! Siz nasıl olurda bu kadar sallama bir şeyi yayınlarsınız sayın saygılı tanınmış medya ? Bence siz köpek ısıran adam haberi bulma olayını çoktan aştınız. Heykeltraşların hayalgücü size daha çok iş çıkaracak. Yaygaradan gargaradan başka bi işiniz yok zaten…

Neyse şu Meksikada çıkmış yalan yaratık haberini okuduktan sonra bunu yazdım. Bu ilk haber değil. Daha öncede böyle çok şeyler gördük,duyduk izledik. Bunlar amaçlı şeyler. Bilimi de buna alet ediyorlar. Bir sürü sahte video,resim hatta gerçek maddeler malzemeler üretildi. Çoğunun ispatı da sonra çıktı. Çok sürmez bununda ne mal olduğu çıkar ortaya…

Ne hikmetse vatandaş ufo videosu çeker, ufo döne döne gelir tam şehire inecek video biter. Kamera mı bozuldu, pil mi bitti, kart mı doldu hemşerim? Niye hepsi böyle olur? Sirius UFO Araştırma Merkezi denen yer çıkar atar satar… Birileri bunlara inanıyor ama maalesef..

Neden gerçek hayatta hiç birimiz bir ufoyla karşılaşmayız? Sinema teknolojisi ne halde görüyoruz, görüntüye resme hatta gerçek bir maddeye bile inanmamalısınz. Madde, malzeme bilimi de çok ilerledi.

Ne hikmetse tüm uydurulan canlı-cansız, dünya içi-dünya dışı şeyin gözleri olur, ağızı olur vs… Bu mu “Dünyada yaşayan hiçbir şeye benzemiyor” dediğin? Sana benziyor işte… Ben bunlara yaratık değil ayartık diyorum.

Ufo konusuna dönelim, UFO vardır. Evet bilinmeyen çok şey vardır uzayda. O koskoca derin uzay boş değildir. İçi canlılarla doludur. Buna kesinlikle inanıyorum. Ancak uzaydan gelen dünya dışı varlıkların yaptığı dönen dairesel uçan zart zurt şeyler yoktur! sıkmadır onlar, bilimkurguyla gerçeğin karışmasıdır, romanlardan alınmadır, sinemalara konmadır. Gelgelelim insan yapımı uçan dönel makinalar vardır. Onun yazısını da hazırlamaktayım burada. İhbar edilen ufo vakaları tabi hep araştırılmıştır merkezler tarafından, bilimsel merkezler tarafından. Ve bunların %99’unun ne olduğu bulunmuştur, meteor balonu,insansız uçak, hatta uydu, kalan %1 ise gerçekten ufodur, yani tanımlanamamış uçan cisim, yani uzaydan gelme değil! nereden geldiği, ne olduğu bilinmeyen. bir kez daha söylüyorum medya sizi yemesin, insanı köpeğe havlatıyorlar!

NOT: paylaşım güzeldir fakat kaynak belirtiniz.

Palavra bunlar hoş..” üzerine 4 yorum

  1. Geri bildirim: Uçan araba | Aklıma gelmişken

  2. Geri bildirim: Son bir ayım | Aklıma gelmişken

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s